سربرگ

کاربردهای میز تیبل میت

کاربردهای میز تیبل میت

کاربردهای میز تیبل میت

میز همه کاره تیبل میت یک محصول ساده و در عین حال پرکاربرد است که قابلیت های زیادی می تواند در مکان ها و شرایط متفاوت داشته باشد در این پست می خواهیم از نگاه دیگر به کاربرهای میز تیبل میت نگاه کنیم.

در بسیاری از خانه ها افرادی مانند (سالمندان، معلولین، جانبازان و زنان باردار وجود دارند) که این امکان برای آنها وجود ندارد که به صورت ایستاده نماز بخوانند میز تیبل میت می تواند را حل مناسبی برای مشکل این افراد باشد و از آنجایی که این میز قابلیت تنظیم در ارتفاعات مختلف را دارد هر فرد با توجه به قد، نوع ناتوانایی و ضعف بدنی خود می تواند آن را در ارتفاع مناسب تنظیم کند.

با توجه به معماری کنونی ساختمان های امروزی و آپارتمان نشینی بسیاری از خانه ها با کمبود جا مواجه هستند از آنجا که میز تیبل میت قابلیت جمع شدن و قرار گرفتن در زیر مبل و یا کاناپه را دارد می تواند یک محصول ایده آل در این شرایط باشد.

کاربردهای میز تیبل میت

همچنین اغلب میزها به علت سنگینی به سهولت قابل جابه جایی نیستند و هنگامی که با فاصله از فرد قرار دارد، شخص باید به سمت میز حرکت کند ولی میز تیبل میت را به دلیل سبک بودن و همچنین جنس خاص پایه ها به راحتی فقط با حرکت یک انگشت می توانید به سمت خود بکشید.

تیبل میت دارای یک صفحه مستطیلی به عرض ۴۰ سانتی متر و طول ۵۲ سانتی متر می باشد که صفحه با این اندازه مناسب سبب می شود که تا شما در موارد متعدد تری مانند خوردن میان وعده، میز شطرنج میز بازی کودک، میز مطالعه و حتی میز لپ تاپ استفاده کرد.

کاربردهای میز تیبل میت

در بسیاری از کارگاه های تولیدی که محیط کوچک است و ابزارهای زیادی وجود دارد می تون از این محصول به عنوان میزکار استفاده کرد و ابزار و وسایل ضروری که زیاد با آنها سروکار دارید و باید دم دست شما باشند استفاده کنید.

شما با خرید میز تیبل میت می توانید با یک تیر چندین نشان بزنید

 

800,000 افزودن به سبد خرید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *