سربرگ

خرید تیبل میت ارزان

خرید تیبل میت ارزان

خرید تیبل میت ارزان

تیبل میت یک میز همه کاره اورجینال است که دارای ویژگی های زیادی منحصر به فردی است که این میز را از مدل های مشابه آن متمایز می کند که در این پست قصد داریم این ویژگی ها را برای شما عزیزان شرح دهیم تا با دیدن لینک هایی مانند خرید تیبل میت ارزان دچار انتخاب اشتباه نشوید.

ویژگی های ظاهری میز تیبل میت :

میز تیبل میت table mate با صفحه تخت پلاستیکی بسیار محکم و پایه های فلزی قوی با قابلیت تنظیم ارتفاع بهترین و پرکاربردترین میزی است که تاکنون ساخته شده است. سند این حرف هم استقبال فراوان شما عزیزان است.

مشکل میزهای سنتی این است که چون نمی توان آنها را به سمت خود کشید باید خودتان به طرف آن حرکت کنید که این مشکل در میز تیبل میت حل شده یعنی راحت می نشینید و به سادگی میز را به سمت خود حرکت می دهید .

میز تیبل میت اصل با پایه های محکم و لبه های صاف با امنیت بالا  قابل استفاده است بنابراین Table Mate راحت ترین میزی است که تاکنون ساخته شده ، چون به سادگی روی هر سطحی قابل حرکت بوده و براحتی تا شده و در کنار مبل یا زیر کاناپه جا میگیرد .

خرید تیبل میت ارزان

از Table Mate می توانید برای مطالعه کردن ، خوردن تنقلات ، به عنوان میز غذاخوری کودکان ، باغبانی و یا حتی در گاراژ به عنوان میز ابزار استفاده کنید .

میز Table Mate در شش ارتفاع مختلف و ۳ زوایه تنظیم می شود و این بدین معناست که می توانید از یک میز به جای هجده میز استفاده کنید شما می توانید فقط با دو انگشت به راحتی این میز را بلند کرده و به هر جایی که می خواهید ببرید ، میز تیبل میت به شکلی عجیبی محکم بوده و توان تحمل وزنی معادل ۵۰ پوند ( ۲۲ کیلو گرم) را داراست .

این میز فقط به رنگ سفید عرضه می گردد و هیچ چرخی در پایه ها وجود ندارد . شکل و طراحی صیقلی پایه ها ، بدون هیچ لبه تیزی و به این ترتیب شما با خیال راحت می توانید آن را روی فرش بکشید و اصلا نگران پاره شدن فرش خود نباشید.

طراحان Table Mate برای تنظیم شیب سطح روی میز از یک مکانیسم بسیار ساده استفاده کرده اند تا این کار هم به آسانی انجام شود و هم چنین مشکل جدا شدن صفحه از پایه به جود نیاید. بدین منظور شما باید صفحه رویی را به سمت بالا ببرید تا قفل اتصال صفحه و پایه باز شود و با توجه به اینکه هنگام استفاده فشار به سمت پایین و بر روی صفحه خواهد بود به هیچ وجه هنگام استفاده صفحه و پایه از هم جدا نخواهند شد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *