سربرگ

خرید میز تیبل میت همه کاره تاشو اصل

خرید میز تیبل میت همه کاره تاشو اصل

خرید میز تیبل میت همه کاره تاشو اصل

میز وسیله ای است که بدون تردید برای انجام هر کاری مورد نیاز است. برای انجام تمام کارهای روزانه خود در منزل و محل کار یک میز محکم با اندازه های استاندارد ضروری است میزی که بتواند در صورت تغییر نیاز شما باز هم کاربری خودش را حفظ کند. از طرفی در آپارتمان های امروز امکان داشتن چند میز با اندازه های متفاوت ممکن نیست اما شما با خرید میز تیبل میت همه کاره تاشو اصل  می توانید با پرداخت فقط ۴۷۵۰۰ تومان همه کار های خود را آسانتر کنید و نگران کمود فضا و خراب شدن میز نیباشید.

اما آیا واقعا ممکن است همه این کارها را فقط با خرید میز تیبل میت انجام داد؟ چگونه؟

این میز از جنس یک پلاستیک فشرده تهیه شده است که می تواند وزنی معادل ۲۲ کیلوگرم را تحمل کند به همین دلیل می توانید بدون نگرانی اشیا سنگینی را روی ان قرارداده و حتی در کارگاههای تولیدی برای قرار دادن ابزارهای مختلف از آن استفاده کنید.

همچنین میز تیبل میت این امکان را دارد که آن را در سه زاویه مختلف تنظیم کنید و با توجه به کاری که قصد انجام آن را دارید زاویه مناسب را انتخاب کنید.

همچنین از این میز می توانید برای کودکان و سالمندان نیز استفاده کنید زیرا این میز در ۶ ارتفاع مختلف قابل تنظیم است.

۱- ارتفاع ۱ : ۵۰ سانتی متر

۲- ارتفاع ۲ : ۵۶ سانتی متر

۳- ارتفاع ۳ : ۶۰ سانتی متر

۴- ارتفاع ۴ : ۶۵ سانتی متر

۵- ارتفاع ۵ : ۷۰ سانتی متر

 ۶- ارتفاع ۶ : ۷۳ سانتی متر

 از مزایای این میز هرچقدر هم بگوییم باز هم کم است و اگر این میز را تهیه کنید و استفاده کنید شما هم ادعای ما را تایید خواهید کرد زیرا من که تصور نمی کنم که کاری وجود داشته باشد که از کاربرد ها و توانایی های این میز خارج باشد.

حتی از این میز می توانید برای بازی کودکان و شطرنج هم استفاده کنید و پس از اتمام باری فقط کافی است آن را تا کنید و زیر تخت یا مبل قرار دهید

 این میز دارای ظاهری ساده و شیک است که وجود آن با هر دکوراسیون و چیدمانی سازگار است (البته به راحتی می توانید آن را تا کنید و اگر نیازی نداشته باشید زیر کاناپه یا تخت قرار دهید.)

800,000 افزودن به سبد خرید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *