سربرگ

خرید حضوری میز تیبل میت همه کاره

خرید حضوری میز تیبل میت همه کاره

خرید حضوری میز تیبل میت همه کاره

میز تیبل میت یک میز همه کاره است که برعکس اندازه جمع و جور و فضای کمی که اشغال می کند می تواند بسیاری از کارهای شما را آسان تر کند. این میز تقریبا برای انجام هرکاری مناسب است از کارهایی مانند کشاوزی و کارگاه های تعمیراتی برای نگه داشتن جعبه ابزار گفته تا کارهایی مانند مطالعه و خوردن صبحانه و عصرانه

جنس این میز و قابلیت تنظیم شدن ان در زاویه ها و ارتفاع های مختلف سبب شده است که بتوان از این میز در انجام کاهای متفاوت استفاده کرد و دلیل دیگر پرطرفدار بودن این میز قابلیت تا شدن آن است. به دلیل اینکه در منزل های مسکونی که امروزه تعداد انها هم خیلی زیاد است مشکل کمبود فضا وجود دارد و وجود یک میز در فضای کم به قول معروف دست و پاگیر است. بنابراین با داشتن یک میز تیبل میت بعد از استفاده کردن از آن می توانید به سادگی با چند حرکت آن را تا کنید و زیر تخت یا مبل قرار دهید به این ترتیب نه جایی می گیرد و نه دکوراسیون خانه شما را به هم میریزد.

از ویژگی های خاص دیگر این میز می توان به حرکت آسان آن بر روی همه سطوح از جمله سزامیک، فرش و موکت اشاره کرد برای کشیدن میز به سمت خود فقط کافی است از یک انگشت استفاده کنید جالب است بدانید با وجود اینکه این میز بسیار راحت جابه جا می شود وزنی معادل ۲۲ کیلو گرم را می تواند تحمل کنید.

این میز را به راحتی می توانید با سفارش دادن از طریق پست یا ارسال با پیک -برای تهرانی ها- دریافت کنید و هزینه آن را نیز می توانید به صورت نقدی یا پس از تحویل گرفتن از پست بپردازید.

اکثرا نمایندگی ها فقط امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده اند اما سایت تیبل میت این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که بهه صورت حضوری این میز را خریداری کنید.

برای خرید حضوری با این شماره تماس بگیرید.

۰۹۲۱۰۴۲۴۱۳۹

ارتفاع های قابل تنظیم برای میز:

* ارتفاع ۱ : ۵۰ سانتی متر
* ارتفاع ۲ : ۵۶ سانتی متر
* ارتفاع ۳ : ۶۰ سانتی متر
* ارتفاع ۴ : ۶۵ سانتی متر
* ارتفاع ۵ : ۷۰ سانتی متر
* ارتفاع ۶ : ۷۳ سانتی متر

اندازه صفحه میز:

* اندازه صفحه میز : ۵۰*۴۰

خرید تیبل میت

800,000 افزودن به سبد خرید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *