سربرگ

میز تیبل میت و کاربردهای آن

میز تیبل میت و کاربردهای آن

میز تیبل میت و کاربردهای آن

بسیاری از شما نام تیبل میت را در در جاهای مختلف شنیده باشید اما شاید اطلاعات کافی در مورد مزایا و معایب آن ندارید به همین دلیل در این پست قصد داریم به میز تیبل میت و کاربردهای آن بپردازیم :

این میز را با نام های گوناگون مانند میز تیبل میت، میز همه کاره، میز قابل تنظیم، میز سبک و … شیده اید در واقع هر یک از این نام ها از یکی از کاربردهای این میز گرفته شده است.

این میز با نام میز همه کاره شناخته می شود زیرا: میزی است که می توانید تمامی کارهایی که در منزل، محل کار، پارکینگ ، گاراژ و حتی در کارگاه های تولید انجام می دهید را با استفاده از آن آسان تر و راحت تر انجام دهید. به عنوان مثال اگر شما در یک گلخانه کار می کنید و ابزار های زیادی را باید دم دست خود داشته باشید فقط کافی است آنها را روی ان بچینید و میز را در هر ارتفاع و درجه ای که بخواهید تنظیم کنید و برای اینکه آن را جابه جا کنید بدون نگرانی از اینکه ابزار ها ریخته شوند فقط با یک حرکت دست به سمت خود بکشید و بر روی هر سطحی که قرار داشته باشید به سمت شما کشیده می شود.

اگر کودکی یا سالمندی دارید که باید داروها یا میان وعده های او را در اتاقش و در یک فضای کوچک به او بدهید این میز را باز کنید متناسب با قد او تنظیم کنید و بعد از اینکه کارتان تمام شد به راحتی آن را تا کنید و زیر تختش قرار دهید.

اگر ساعات زیادی با لپ تاپ کار می کنید و دوست دارید در هر کجای خانه که بخواهید کار خود را انجام دهید میز را باز کنید و آن را با درجه و ارتفاع مناسب تنظیم کنید و کارتان را در کمال آرامش انجام دهید.

و اگر ..

این میز با نام میز قابل تنظیم شناخته می شود زیرا: از ارتفاع ۵۰ تا ۷۳ قابل تنظیم است. همچنین می تواند آن را در سه درجه متفائت تنظیم کرد یعنی شما با خرید یک میز صاحب ۱۸ میز می شوید.

این میز با نام میز سبک شناخته می شود زیرا: زیرا با وجود اینکه شما می توانید وزنی معادل ۲۲ کیلوگرم اقلام مختلف را بر روی ان قرار دهید هنگامی که می خواهید آن را جابه جا کنید روی هر سطحی که آن را قرار داده باشید فقط کافی است آن را با یک انگشا به سمت خود بکشید.

ویدئو زیر را حتما مشاهده کنید تا بهتر با کاربردهای این میز آشنا شوید.

 

برای خرید میز می توانید با شماره تلفن ۰۳۸۲۲۷۳۴۳۳ تماس بگیرید از سفارش خود را در سایت ثبت کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

800,000 افزودن به سبد خرید

خرید حضوری میز تیبل میت همه کاره

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *