سربرگ

خرید میز ۱۸ حالته تیبل میت

خرید میز 18 حالته تیبل میت

خرید میز ۱۸ حالته تیبل میت

معماری خانه های جمع و جور خانه ها و آپارتمان ها همه ما را مجبور کرده است که رو به محصولات و ابزاری بیاوریم که جای کمتری بگیرند با وجود اینکه فضای خانه ها بسیار کوچک شده است کاربری های متفاوت و بیشتری به وجود امده است که پیش از اینها هرگز وجود نداشتند مثلا تقریبا همه اعضای خانواده یک لپ تاپ شخصی دارند که ممکن است ساعت های زیادی در طول شبانه روز پشت آن بنشینند. طبیعتا این امکان در چنین خانه ای وجود ندارد که هرکسی میز جدایی برای هر یک از کارهای مختلف خود داشته باشد. بنابراین باید به دنبال راه چاره بود! خرید میز ۱۸ حالته تیبل میت می تواند مشکل شما را حل کند.

یکی از بهترین راه حل ها برای رفع این مشکل و مشکلات مشابه استفاده از میزی است که بتواند برای تمام کارها از ان استفاده  کرد شاید به نظر پیدا کردن چنن میزی کار سختی باشد مثلا میزی که کودکان برای انجام تکالیف مدرسه خود از آن استفاده می کنند دارای ارتفاع و زاویه کاملا متفاوتی است با میزی که پدر خانواده بخواهد کارهای شخصی و کاری خود را با لپ تاپش انجام دهد. شاید بگویید پس از راه حل هم منتفی است و نمی توان یک میز برای همه این کارها خرید اما باید بگوییم اشتباه فکر می کنید.

سایت تیبل میت قبلا به این مشکل شما فکر کرده است و میزی را برای شما تهیه کرده است که دارای ۶ ارتفاع متفاوت است که به راحتی می توان آن را برای ارتفاع مورد نظر تنظیم کرد. ارتفاع های مختلف میز در زیر بیان می شود.

ارتفاع ۱ : ۵۰ سانتی متر
ارتفاع ۲ : ۵۶ سانتی متر
ارتفاع ۳ : ۶۰ سانتی متر
ارتفاع ۴ : ۶۵ سانتی متر
ارتفاع ۵ : ۷۰ سانتی متر
ارتفاع ۶ : ۷۳ سانتی متر

تا اینجا کار شما یک میز شش حالته دارید نکته دیگری که باز هم ممکن است شما را شگفت زده کند این است که این میز سه زاویه متفاوت هم دارد که تنظیم کردن زاویه دلخواه برای انجام کارهای متفاوت هم کاری بسیار آسان است. با یک حساب سرانگشتی خواهید دید که با خرید یک میز صاحب ۱۸ میز شده اید. حتما بسیار خوشحال می شوید اگر بگوییم این میز با داشتن فقط ۳ کیلوگرم وزن می تواند ۲۲ کیلوگرم وزن را تحمل کند و به راحتی تا می شود و زیر مبل یا تخت شما جا می شود و در هنگام کار کردن هم می توانید فقط با یک انگشت آن را به سمت خود بکشید.

برای خرید این میز می توانید با با شماره ۰۳۸۲۲۷۳۴۳۳ تماس بگیرید یا از لینک خرید میز تیبل میت زیر استفاده کنید.

800,000 افزودن به سبد خرید

شاید باورکردنش برای ما هم سخت باشد که یک میز سبک و ارزان قیمت این همه قابلیت داشته باشد پس ویدئو زیر را حتما ببینید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *